Jakie opinie zbiera słynna dieta Artura Topolskiego?

W Internecie coraz częściej pojawiają się diety stawiające na zrzucanie zbędnych kilogramów. Jedną z nich jest sposób odżywiania znanego dietetyka Artura Topolskiego. Można o niej poczytać w coraz większej liczbie miejsc w Internecie. Zbiera naprawdę dużo różnorodnych opinii. Kim jest w ogóle autor słynnej diety? Jakie konkretne opinie na jej temat krążą w sieci? 

Artur Topolski dieta opinie pozytywne 

Dużym plusem diety Artura Topolskiego jest jej cena. Po rabacie wynosi ona zaledwie 69 złotych. Artur Topolski dieta opinie pozytywne często biorą się z faktu, że oddaje on pieniądze, jeśli okaże się ona nieskuteczna. Zwraca on wtedy nawet 500 złotych. Artur zapewnia również, że to najniższe ceny na rynku, jeśli chodzi o diety zapewniające natychmiastowy efekt działania. 

Dużym plusem diety jest fakt, że Artur Topolski oferuje za darmo swoje usługi jako psychodietetyk. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim sposobie odżywienia i efektach działania diety. W gratisie jest również encyklopedia zdrowia, która omawia różne choroby pod kątem konkretnego rodzaju żywienia. Darmowe są także liczny przepisy i e-book, w którym Topolski opisuje swoje wskazówki na temat zdrowego odżywiania. Łącznie do diety dodane są też 3 różne książki własnego autorstwa. Dzięki temu w niskiej cenie otrzymuje się zarówno rozpisaną dietę, jak i materiały dydaktyczne. 

Artur Topolski dieta opinie negatywne

Wielu sceptyków uważa, że sposób odżywania dietetyka nie może być dobry, skoro jest najtańszy na rynku. Zachęcanie ludzi w ten sposób powoduje, że Artur Topolski dieta opinie ma raczej negatywne. Wątpliwości budzi fakt, że ciężko zweryfikować działanie diety, a zwrot pieniędzy często jest jedynie teoretyczny. Zdaniem wielu stosowanie się do wytycznych może mieć niewielki wpływ na utratę kilogramów. Według wielu forów takie praktyki są niepraktyczne i pojawia się wiele negatywnych opinii. 

Wiele osób stosujących dietę narzeka również na rygorystyczność odżywiania. Według nich mieli uczucie ciągłego głodu, a przy okazji czuli się słabi fizycznie. Negatywnych opinii jest jednak znacznie mniej niż pozytywnych. Większość osób chwali dietę za skuteczność, a najlepszym dowodem na to jest utrata kilogramów. Artur Topolski dieta opinie pozytywne biorą się również z samego smaku potraw. Posiłki określone są nie tylko jako dobre, ale również pożywne i dostosowane do osobistych preferencji. Fani diety dodają, że najlepiej sprawdza się w połączeniu z wysiłkiem fizycznym. 

Kim jest Artur Topolski? 

Artur Topolski i efekty jego diety nie wzięły się znikąd. To uznany i dyplomowany Specjalista Żywienia, który od lat pomaga osobom z otyłością. Od zawsze uwielbiał swoją pracę i od zawsze pragnął ulżyć w cierpieniu ludziom. Działa głównie w Internecie, gdzie znajdują się wszystkie informacje na jego temat. Ukończył między innymi kurs dietetyki I i II stopnia. Autor diety zaznacza również, że ściśle współpracuje z innymi specjalistami, między innymi dietetykiem klinicznym. Podkreśla pełną legalność swojej działalności, o czym świadczą dane działalności gospodarczej.