ETOTO BONUS OD DEPOZYTU NA START

ETOTO BONUS OD DEPOZYTU NA START

Bukmacher Etoto ma w ofercie wiele dyscyplin sportów zarówno wśród sportów klasycznych, wirtualnych i e-sportu. Bukmacher proponuje nowym typerom promocję na start, w której można zyskać nawet do 1500 zł w postaci środków na koncie bonusowym. Etoto bonus powitalny dotyczy użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną i dokonają przelewu środków. Promocja obejmuje podwojenie wpłaty, czyli bonus 100% od pierwszego depozytu. Poniżej przeczytasz jak zarejestrować się i bukmachera i kiedy można wypłacić bonus.

Jak otrzymać Etoto bonus na start?

Bonus gwarantowany jest dla każdego nowego użytkownika, który wykona następujące kroki:

  1. Dokona rejestracji nowego konta w witrynie bukmachera.
  2. Potwierdzi swoją tożsamość za pomocą dowodu osobistego.
  3. Wypłaci pierwszy depozyt ze środków własnych.

Po wykonaniu wszystkich tych kroków, typer otrzymuje powitalny bonus Etoto. Ważnym etapem jest weryfikacja, gdyż dzięki niej można aktywować konto i w pełni korzystać z usług zakładów, np. dokonywać wypłat czy otrzymywać bonusy. By ją wykonać należy przesłać wyraźny skan dowodu osobistego (z dwóch stron) i podać numer konta bankowego.

Kiedy można wypłacić Etoto bonus?

Po dokonaniu pierwszego depozytu, typer otrzymuje Etoto bonus powitalny w wysokości 100% wpłaty, już od złotówki. Dodatkowa kwota znajduje się na koncie gracza jako środki bonusowe. Środki można wypłacić tylko, gdy znajdują się na koncie depozytowym. Stanie się tak po dokonaniu czterokrotnego obrotu bonusem. Zakładając, że nowy gracz chce uzyskać maksymalną kwotę bonusu Etoto i wpłaca 1500 zł, musi zagrać dowolną ilość kuponów na kwotę 6000 zł (4x1500zł).

Kupony muszą spełniać 3 wymogi, by być liczone do obrotu depozytem:

  1. Do obrotu liczone są tylko kupony przedmeczowe i LIVE.
  2. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia na kuponie to 1.30.
  3. Minimalny łączny kurs kuponu to 2.20.

Czy potrzebny jest kod promocyjny?

Bukmacher nie wymaga podawania kodu promocyjnego, w celu skorzystania z bonusu na start. Po spełnieniu wyżej wymienionych wymagań, każdy nowy użytkownik automatycznie otrzymuje środki bonusowe.

Etoto dla stałych graczy

Aktualnie w ofercie bukmachera, oprócz Etoto bonusu na start, dostępnych jest kilka promocji dla stałych typerów. Nagradzana jest przede wszystkim aktywność użytkowników. Wszystkie regulaminy i szczegóły obecnych bonusów są dostępne na stronie bukmachera, poniższe to przykłady najciekawszych z nich.

Etotomania – punkty za aktywność

W Etotomanii aktywni typerzy mogą zbierać punkty, za każdy postawiony zakład, ze stawką powyżej 5 zł. Im wyższa stawka i kurs kuponu, tym więcej punktów można otrzymać. Punkty można wymieniać na nagrody, które zależą od statusu konta danego użytkownika. Rangi są aktualizowane co miesiąc i są to kolejno: brązowa, srebrna i złota. Najczęściej punkty aktywności wymieniane są na darmowe środki bonusowe.

Program polecający, czyli zaproś znajomych

Każdy gracz otrzymuje indywidualny link, który może przesyłać znajomym i zachęcać ich do rejestracji. Po zaproszeniu znajomego i dokonaniu przez niego obrotu na kwotę min. 300 zł, typer otrzymuje 50 zł w formie bonusu Etoto. Jeden użytkownik może zaprosić nawet do 10 znajomych, co da mu bonus w wysokości 500 zł.

Jak wpłacać depozyt i wypłacać wygrane?

Możliwości dokonania depozytu w Etoto jest wiele m.in. przez bank, portfele wirtualne czy serwisy obsługujące płatności internetowe. Najpopularniejszą formą wpłaty jest BLIK, którym można dokonać depozytu nawet na 1 zł.

Wypłaty realizowane są na podane przy rejestracji konto bankowe. Wypłaty realizowane, zależnie od banku, mogą być realizowane poprzez przelewy natychmiastowe.

Zarówno wpłat, jak i wypłat, można dokonywać poprzez stronę internetową Etoto i aplikację mobilną bukmachera.

Etoto – podstawowe informacje

Etoto działa jako bukmacher od ponad 10 lat. Posiada wszelkie wymagane licencje Ministerstwa Finansów. Oprócz obecności na rynku zakładów wzajemnych, posiada kanał na YouTube, gdzie umieszczane są programy o tematyce sportowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *