Internetia kontakt – czyli jak skontaktować się z pomocą techniczną Netii?

Każdy z nas z pewnością kojarzy przedsiębiorstwo nazwie Netia. Jest to bowiem jednak z największych i najprężniej rozwijających się firm telekomunikacyjnych w naszym kraju. Okazuje się, że Polacy to właśnie z jej usług korzystają najchętniej. Dostarcza ona rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, ale także dla klientów biznesowych. Nie da się ukryć, że często jednak klienci dzwonią w sprawię awarii bądź kwestii związanych z kontraktem. Wobec tego Netia musi mieć idealnie rozwiniętą się infolinii, która będzie służyła klientom przez cały czas. Wobec tego Internetia kontakt- czyli jak skontaktować się z Netią?

Internetia kontakt- przydatne numery na infolinię Netii

Wspomniane już zostało, że Netia jest usługodawcą z którego korzystają tysiące osób w całej Polsce. Niemniej jednak często zdarza się tak, że klienci potrzebują dodatkowych informacji, a także chcą załatwić telefonicznie kwestie związane z bieżącą umową. Wobec tego infolinia Netii musi być odpowiednio przygotowana i dostosowana do potrzeb dzwoniących abonentów. Jednak Internetia kontakt- jakie są numery telefonów na infolinię Netii? Otóż możemy w pierwszej kolejności wyróżnić konkretne numery, które dedykowane są obsłudze klientów indywidualnych. Wówczas można skontaktować się z Netią za pośrednictwem:

  • numeru 801-044-385- jest to głównie numer skierowany do osób, które chcą zamówić nową ofertę
  • numeru 664-004-056- ten numer z kolei pozwala klientom umówić się z przedstawicielem Netii

Kolejną grupę Internetia kontakt stanowią numery skierowane do małych firm. Wówczas mogą oni skontaktować się z Netią przy pomocy:

  • numeru 801-888-999- jest to numer do biura obsługi klienta dedykowany małym firmom
  • numeru 801-889-853- to z kolei numer pod którym małe firmy mogą zamówić ofertę

Co więcej warto wspomnieć, że istnieje również alternatywny numer telefonu dla przedsiębiorców. Wówczas mogą oni dzwonić do Centrum Obsługi Biznesu, które dostępne jest pod numerem 801-801-999. Dostępny jest również adres e-mail: biznes@netai.pl. Internetia kontakt to również możliwość dzwonienia z telefonów zarezerwowanych u operatorów międzynarodowych. Klienci zza granicy mogą więc skontaktować się z Netią pod numerem telefonu (22) 715-02-00, gdzie dostępna jest również obsługa klienta w języku angielskim.

Internetia kontakt, czyli w jakich godzinach można się dodzwonić?

Centrum Obsługi Klienta Netia pracuje w określonych godzinach i jest to równocześnie jedna z najszybszych możliwości, by skontaktować się z firmą. Wówczas na główny numer do konsultantów Netii można dodzwonić się przez całą dobę. Co więcej połączenia można wykonywać zarówno z telefonu komórkowego jak i aparatu stacjonarnego. Niemniej jednak w dni robocze w godzinach od 22:00 do godziny 8:00, a także w weekendy po godzinie 20:00 dostępni są jedynie konsultanci techniczni, którzy pomogą rozwiązać różnorodne problemy. Warto pamiętać, że pomoc w pewnych kwestiach może być przez to nieco bardziej ograniczona. Dzwoniąc w godzinach nocnych z pewnością nie przedłużymy umowy, ani nie dokonamy zakupu nowej oferty.